Stěhování bytů

Pokud plánujete stěhování bytu či rodinného domu, obraťte se na profesionály a vše bude snadné. Zajišťujeme komplexní levné stěhovací služby v Brně, ale i v okolních okresech a na území celé České republiky i Evropy. 

 

Co stěhujeme?

V rámci stěhování bytů a domů provádíme nejrůznější stěhovací služby. Vše je totiž velmi individuální. Někteří klienti potřebují pouze stěhování nábytku, jiní mají doma i nejrůznější těžká břemena, nebo speciální předměty, při jejichž transportu je třeba dbát velmi vysoké opatrnosti. Často se jedná například o stěhování klavírů a pianin. Hudební nástroje bývají velmi křehké, a proto jsme vybaveni speciálními popruhy i jinými pomůckami, které nám celou operaci usnadní. Naši stěhováci jsou nejen proškolení, ale mají především mnoho let praxe. Stěhovali jsme v minulosti mnoho domácností a poradíme si i tam, kde si jiní vylámali zuby.

 

Jak stěhování domácností probíhá?

Každý zákazník má individuální potřeby a jeho byt je jiný. Proto vždy před stěhováním vše pečlivě změříme, zhodnotíme, stanovíme cenu stěhování tak, abychom našli co nejlevnější řešení. V den stěhování si pak připravíme cestu, kudy se bude stěhovat a vše pečlivě zabalíme, odšroubujeme, zajistíme proti chvění. Zkrátka se postaráme o to, aby bylo vaše vybavení po celou dobu přepravy v bezpečí.

 

Kolik mě to bude stát?

Jak už jsme napsali výše. Naší snahou je poskytovat maximálně kvalitní levné stěhovací služby. Nejsme plátci DPH, proto se nemusíte bát vyšší ceny stěhování. K předem provedené kalkulaci pak již nic nepřirážíme a domluvená cena je konečná.