Stěhování těžkých břemen

Stěhování těžkých břemen je opravdu těžké. Nedoporučujeme v žádném případě, abyste stěhovali těžká břemena sami. Pokud si objednáte profesionální stěhovací firmu, tak ušetříte nejen čas, ale především minimalizujete riziko úrazů a poškození vlastního zdraví. Stěhování břemen je otázka šikovnosti, pomůcek, síly stěhováků a praxe. To vše vám můžeme nabídnout.

Jaká těžká břemena stěhujeme?

Trezorystěhování trezorů je „vyšší dívčí“. Trezory bývají většinou plné a nelze je vyskládat, protože se v nich nacházejí cenné věci. Proto je potřeba aby se při jejich transportu počítalo i s touto skutečností. Naši zaměstnanci jsou zkušení a dobře vědí, co si při přepravě mohou dovolit.

Klavíry – obecně lze říci, že všechny hudební nástroje jsou cenné a křehké. Tomu musí odpovídat i technika nošení, převozu a opětovného složení i ustavení nástroje na nové místo. Stěhujeme klavíry (křídla) i pianina (nástroj ke zdi)

Bankomaty – bankomaty jsou opravdu těžké. Musí tomu tak být, aby s nimi nemohli manipulovat případní nenechavci. Proto je stěhování bankomatu náročnější a je dobré ho svěřit nám.

Výrobní linky – jedná se o zařízení nejrůznějších typů i velikostí, která se někdy stěhují v celku a jindy je potřeba je rozebrat. Stěhování výrobní linky provedeme tak, aby nedošlo k jejímu poškození a aby byly všechny díly přehledně popsány a mohly být jednoduše po vybalení sestaveny.

Těžké stroje – o tom, že je transport těžkých strojů těžký, nelze v žádném případě pochybovat. Na internetu kolují tisíce videí, kdy se přeprava těžkého stroje nezdařila. Pomůžeme Vám, abyste nedopadli stejně špatně a aby vše řádně proběhlo.

Pianina – v Brně se říká „bafneme to do teplejch a jdeme“. Jenže tak snadné to není ani v případě relativně malého pianina. Stěhování pianina je potřeba provádět tak, aby v žádném případě nedošlo k jeho poškození, ale také aby se nástroj nerozladil a neutrpěla jeho kvalita. Mechanika pianina je velmi vyvážené ústrojí, které musí být spolehlivě usazeno a nemůže tedy docházet ani během jeho přepravy k jejímu uvolnění. Jsme vybavení vším, co je potřeba pro úspěšnou přepravu hudebních nástrojů.