Vyklízení pozůstalostí a likvidace odpadu

Téměř každý z nás se někdy dostane do situace, kdy potřebuje částečně, nebo i zcela vyklidit nějaký prostor. Může se jednat o starý dům, který chcete koupit, nebo o pozůstalost, ve které je spousta nepotřebných věcí, které jsou spíše odpadem a je potřeba je odnést, vytřídit a ekologicky zlikvidovat. Vyklízení nemovitostí je proto velmi obtížné a někdy se zdá být až nadlidským úkolem. Lidé totiž dokážou během let nahromadit obrovské množství věcí, o kterých si myslí, že budou užitečné v budoucnu.

 

Co vyklízíme?

Často provádíme vyklízení půd, vyklízení sklepů, ale i jiných bytových a nebytových prostor. Mnohdy bývají tyto prostory i silně znečištěné odpadem. Proto se do vyklízení pozůstalosti raději nepouštějte sami. Zajistíme nejen vyklizení bytu či rodinného domu, ale vše co vyklidíme, to si také odvezeme. Přistavení kontejneru je samozřejmostí.

 

Cena vyklízení nemovitostí, půd a sklepů a likvidace pozůstalostí

Stejně jako u stěhování rodinného domu či bytu, je i vyklízecí práce nebo likvidace pozůstalosti velmi individuální. Proto nejprve přijedeme, zhodnotíme situaci a stanovíme cenu vyklízení nebo likvidace odpadu. Zcela jiná náročnost je například při vyklízení půdy a při vyklízení sklepů

 

Kde vyklízíme

Jsme vyklízecí firma z Brna. Našim regionem je tedy Brno, ale také okresy Vyškov, Brno – venkov, Blansko, Hodonín, Břeclav, Znojmo, Třebíč a Jihlava. Pokud potřebujete vyklidit cokoli na větší vzdálenosti, není to pro nás problém. Vše je na domluvě.