Stěhování firem, kanceláří a komerčních prostor

Pokud jste majitelem firmy, velmi pravděpodobně ji alespoň jednou budete potřebovat přestěhovat do nových prostorů. Určitě máte své zaměstnance a je dost možné, že zvládnou stěhování sami. Nepovažujeme však toto řešení za příliš vhodné. Neodbornou manipulací s kancelářským nábytkem i technikou, může dojít při stěhová ní firmy k jejich poškození, nebo dokonce zničení. Proto je zde náš zkušený a odborně vyškolený personál.

Jak stěhování firmy probíhá?

V první řadě je potřeba vše pečlivě změřit, prověřit trasy kudy se bude stěhovat a stanovit cenu stěhování. Prvotní obhlídku prostor a konzultace provádíme zdarma. Cena, kterou si vzájemně odsouhlasíme, je konečná.

V určený den k vám přijede dostatečný počet stěhováků, s vlastními pomůckami a připravenými stěhovacími vozy. Vše pečlivě rozmontujeme, zabalíme a to co nelze rozmontovat, tak připravíme na transport jiným způsobem. Klasickým vybavením kanceláří jsou stoly, kancelářské židle, ale také tiskárny, skříně se šanony, nebo například těžká břemena. Často stěhujeme také trezory.

Kam stěhujeme

Je nám jedno, jestli potřebujete přestěhovat firmu či kancelář v rámci jednoho patra, budovy, nebo na druhý konec republiky. V případě potřeby přestěhujeme firmu i kamkoli po Evropě. Nejčastěji stěhujeme firmy po Brně, ale také v jeho okolí a v rámci celé Moravy.

Odkud jsme?

Jsme stěhovací firma z Brna, proto dobře známe zdejší prostředí, víme, kde nejideálněji zlikvidovat nebezpečný odpad, kam se starým vybavením firmy, nebo jak naložit s nepotřebnou elektronikou.